איגוד האתלטיקה ע"ר
English | הפוך לעמוד הבית
Israeli Athletic Assosicatian
    מאמרים וספרים קישורים הורדות פנימיית מצויינות באתלטיקה חנות facebook ספר אתלטיקה שנתי
עידכונים במייל
לקבלת עידכונים שוטפים וחדשות
למייל האישי לחץ כאן
לוח ארועים
אליפות העולם ה-41 במרוצי שדה
יום שבת, 28 מרץ 2015

ליגת זורקים - מחזור 3
יום שני, 30 מרץ 2015

אליפות ישראל בקרב רב
יום שני, 13 אפריל 2015

מרוץ 5,000 מ' באיצטדיון - אליפות ישראל לוותיקים
יום שישי, 17 אפריל 2015

מפעל אידלסון ואליפות מכבי ע"ש האחים גרין
יום שבת, 18 אפריל 2015

תחרות הזמנה עמק חפר
יום שלישי, 21 אפריל 2015

מרוץ שפיר
יום שישי, 24 אפריל 2015

מרתון האצטדיון ומרוץ שליחים
יום שישי, 24 אפריל 2015

תחרות בין-ארצית לנוער (בהשתתפות אוקראינה, רומניה, קפריסין וישראל)
יום שבת, 25 אפריל 2015

תחרות הזמנה באר-שבע
יום ראשון, 26 אפריל 2015





כנס האתלטיקה המקצועי השני – יותר ממה שחשבתם
יום רביעי, 25 מרץ 2015, 12:33
מחזור הליגה האחרון לנוער וקדטים
יום שלישי, 24 מרץ 2015, 15:36
מחנות אימון בפסח
יום ראשון, 22 מרץ 2015, 11:29
וולודין קבעה שיא ישראלי חדש לנערות ביידוי פטיש
יום רביעי, 18 מרץ 2015, 23:30
תארי ליגות הנערות והקדטיות של תל-אביב. הנערים של ירושלים והקדטים של חולון
דיאנה ויסמן ונעה מאור השיגו את התוצאות האיכותיות ביותר בריצת ה-200 קדטיות, בה 10 מה-11 הראשונות שיפרו את שיאיהן האישיים. הקרבות המרתקים היו בריצות הקדטים ל-3000 מ' והנוער ל-800 מ'
יום רביעי, 25 מרץ 2015, 23:45
תארי ליגות הנערות והקדטיות של תל-אביב. הנערים של ירושלים והקדטים של חולון
דיאנה ויסמן ונעה מאור השיגו את התוצאות האיכותיות ביותר בריצת ה-200 קדטיות, בה 10 מה-11 הראשונות שיפרו את שיאיהן האישיים. הקרבות המרתקים היו בריצות הקדטים ל-3000 מ' והנוער ל-800 מ'
יום רביעי, 25 מרץ 2015, 23:45
תוצאות » ליגת נוער - מחזור ב' - 25/03/15
גברים נשים

200 מ'
סיבוני ערן22.25
800 מ'
לוריא ערן2:00.12
3000 מטר
טאייצ'או נצו דוד8:44.47
110 מ' משוכות (99)
פלוטניקוב אדוארד15.19
קפיצה לגובה
דוידיאן עידו1.80
גולדובסקי דניס1.80
גילימוביץ ניקולאי1.80
קפיצה משולשת
פלוטניקוב אדוארד13.60
אבידן עומרי12.70
דוידיאן עידו12.10
זריקת דיסקוס 1.75
דובוביצקי רומן45.19
שיר אדר41.12
כהן אבירם34.40
הטלת כידון
כתב אור56.85
גילימוביץ ניקולאי48.28
ישינובסקי יניר40.35
4×400
אתלטי "לידר" ירושלים 3:32.62



200 מ'
ברליאה נועה26.25
800 מ'
מאירקוביץ' מרינה2:39.16
3000 מטר
כהן אדווה10:19.67
100 מ' מש'
פרץ פז16.61
קפיצה לרוחק
רזניק גלינה4.89
קרמר דניאל4.69
קריכלי שרון3.33
קפיצה משולשת
דליהו ירדן11.02
רזניק גלינה10.86
פרץ פז .NM
זריקת דיסקוס
וולודין אליונה40.40
4×400
מכבי תל אביב 4:40.48



מהפורום
 
 
Copyright © 2015 Israeli Athletic Association All rights reserved.